Blog

Nejvyšší čas přezout na zimu. Jak na to s autem na operák?

Podzim byl letos jako malovaný. Neobvyklé teplo a slunečné dny nám dávaly pocit, že zima je v nedohlednu. Komu by se v takovém rozpoložení chtělo řešit tak ryze zimní věc, jako je výměna pneumatik?

Plug-in hybrid nebo FCEV. Vyznáte se v typech elektromobilů?

Elektromobilita je budoucnost dopravy. A podíl prodaných elektromobilů se celosvětově rok od roku zvyšuje. Přinášíme stručný přehled základního dělení podle míry a způsobu využívání elektrické energie.

Víte za co platíte? Zjistěte, z čeho se skládá hodnota splátky.

Výše splátky je jedním z hlavních ukazatelů, podle kterého se podnikatelé obvykle rozhodují, pokud jde o operativní leasing. A není se čemu divit. V době, kdy ceny veškerého zboží a komodit letí vzhůru, je dobré mít výdaje svého podnikání pod kontrolou.

Na dovolenou s autem na operák. Jaká jsou úskalí?

Když si zvyknete na pár drobností, můžete se s autem na operák pohybovat celkem volně.

S elektromobilem na dovolenou

Přestože jste za volantem elektrického automobilu jako doma, představa dlouhé cesty do zahraničí může vyvolávat obavy. Každá země má trochu jinou dobíjecí infrastrukturu, úroveň pokrytí se navíc dost liší. Nic z toho vás ale nezaskočí, když se pořádně připravíte.

Bezpečnost na českých silnicích se zlepšuje. K ideálu má pořád daleko

Bezpečnost na silnicích se pořád lepší, ale důvod, proč jásat a ztrácet na silnici ostražitost, to není. Pojďte se podívat na některá zajímavá čísla z českých a evropských silnic. Zjistěte zároveň jak postupovat, když se vám nějaká kolize stane s autem na operák.

I skladovce to pár týdnů trvá. Co se děje před předáním auta?

Rozhodli jste se, že operák je pro vaše podnikání ta pravá vzpruha, a plácli jste si s leasingovou společností? Tak to vás teď asi ze všeho nejvíc zajímá, za jak dlouho bude vysněné auto spokojeně vrnět u vás v garáži.

Změna je život: zjistěte, jak měnit pravidla operáku v průběhu hry

Kdo během posledních dvou let nezatoužil po troše klidu a jistoty? Doba je nestálá a přináší nečekané výzvy, na které je nutné reagovat. To se může odrazit i v potřebách týkajících se operativního leasingu, které se vlivem okolností mohou znenadání změnit.

Operativní leasing od LeasePlan. V čem je jeho síla?

Po operativním leasingu už nějakou dobu pokukujete, nebo s ním dokonce už máte zkušenost a teď by se znovu hodil. Stále si ale prohlížíte nabídky jednotlivých leasingových společností a nevíte, podle čeho se rozhodnout?

Poukaz ke každé objednávce!

Součástí objednávek vozů do konce prosince 2021 je nyní i poukaz do Alza.cz, nebo palivová karta OMV..

Vybrat si auto