Návštěvou naší webové adresy souhlasíte s použitím souborů cookies, které zlepšují a zpříjemňují používání našich stránek. Klikněte zde pro více informací. Souhlasím >

Váš účet

Registrace

 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *

Pole označená * jsou nezbytná pro vaši registraci.

Před registrací na Portálu je každý Uživatel povinen se pečlivě seznámit s „Podmínkami užití portálu www.leaseplango.cz“. Užívání tohoto Portálu a provedení registrace znamená, že se Uživatel s těmito podmínkami seznámil a souhlasí s nimi. Pokud s těmito podmínkami Uživatel nesouhlasí, není oprávněn užívat služby Portálu.

*Prohlašuji, že jsem se seznámil s Podmínkami užití Portálu www.leaseplango.cz.

Před odesláním formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde . V případě, že souhlasíte se zpracováním osobních údajů, potvrďte zaškrtnutím políčka před textem souhlasu. V případě, že nesouhlasíte se zpracováním osobních údajů, budou Vaše údaje využity pouze pro vyřízení objednávky a související úkony, případně další účely, pro které se Váš souhlas nevyžaduje.

* Prohlašuji, že jsem byl(a) informován(a) o zpracování osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Uděluji společnosti LeasePlan Česká republika, s.r.o., se sídlem Praha 13, Bucharova 1423, PSČ 158 00, IČ: 63671069, zapsané u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 37940, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených na registračním formuláři pro marketingové účely, zasílání informačních materiálů a obchodních sdělení, a to na dobu trvání smlouvy anebo na dobu pěti (5) let do odvolání souhlasu. Před udělením souhlasu jsem byl informován o zpracování v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.