Návštěvou naší webové adresy souhlasíte s použitím souborů cookies, které zlepšují a zpříjemňují používání našich stránek. Klikněte zde pro více informací. Souhlasím >

Váš účet

Registrace

 *
 *
 *
 *
 *
 *
 *

Pole označená * jsou nezbytná pro vaši registraci.


Před registrací na Portálu je každý Uživatel povinen se pečlivě seznámit s „Podmínkami užití portálu www.leaseplango.cz“. Užívání tohoto Portálu a provedení registrace znamená, že se Uživatel s těmito podmínkami seznámil a souhlasí s nimi. Pokud s těmito podmínkami Uživatel nesouhlasí, není oprávněn užívat služby Portálu.

*Prohlašuji, že jsem se seznámil s Podmínkami užití Portálu www.leaseplango.cz.


Před odesláním formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde.

* Prohlašuji, že jsem byl informován o zpracování osobních údajů.


Uděluji společnosti LeasePlan Česká republika, s.r.o., se sídlem Praha 5 - Stodůlky, Bucharova 1423/6, PSČ 158 00, IČO: 63671069, zapsané u Městského soudu v Praze, sp. zn. 37940, souhlas se zpracováním svých osobních údajů uvedených na registračním formuláři pro marketingové účely, zasílání informačních materiálů, průzkumů trhu a obchodních sdělení na dobu pěti (5) let do odvolání souhlasu, nebo na dobu trvání smlouvy, bude-li uzavřena. Před udělením souhlasu jsem byl informován o podmínkách zpracování osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27.4.2016, obecného nařízení o ochraně osobních údajů (dále jen „GDPR“).