Jezděte výhodně, hned a bez starostí!

Co to je? Je to nejsnazší, nejlevnější a nejrychlejší cesta
k autu pro podnikání, vše zařídíte z domova!

Pro koho to je? Pro všechny živnostníky, podnikatele,
menší a střední firmy z celé ČR.

Potřebujete auto pro svoje podnikání? Vyberte si ho na internetu rychle, snadno,
levně a daňově výhodně.

Soutěž LeasePlan Go
přinesla Mercedes pro výherce
i peníze a hračky pro Kapku naděje

Praha, 25. února

Soutěž LeasePlan Go poznala po osmi měsících svého vítěze. Radost ale udělala nejen jednomu ze soutěžících, který získal luxusní vůz Mercedes Benz na celý rok zdarma, ale i dětem v českých nemocnicích. Společenské hry, kterých se týkala soutěžní otázka, totiž organizátoři soutěže LeasePlan a Dark Side předali spolu s finančním darem Nadačnímu fondu Kapka naděje.

Soutěž s LeasePlan Go trvala od dubna 2014 a v rámci ní měli účastníci hádat, kolik stolních her Word - Slovní labyrint od EP Line se vejde do kufru vozu Mercedes Benz třídy C. Ačkoli tipujících bylo celkem 1885, přesnou odpověď, tedy že do kufru Mercedesu se vejde 119 her, trefil jediný z nich - pan Miroslav Kroupa z Mostu.

Majitel pekárny a vášnivý rybář tak získal právě Mercedes Benz třídy C od LeasePlan Go na jeden rok zcela zdarma. S adaptací na nové auto ale zřejmě nebude mít problém, v dotazníku, který soutěž provázel, uvedl, že vůz stejné značky už nějakou dobu vlastní.

Ani stolní hry od EP Line, které se do kufru auta skládaly, nepřišly nazmar. Pořadatelé soutěže, kterým byla vedle LeasePlan Go i agentura Dark Side, věnovali hračky Nadačnímu fondu Kapka naděje. Ten dlouhodobě podporuje dětská oddělení nemocnic po celé České republice a snaží se především o vylepšení psychosociální péče - zpříjemnění prostředí pro malé pacienty, modernizaci vybavení jednotlivých oddělení nebo pořádání akcí pro hospitalizované děti.

Spolu s hrami, jejichž celková hodnota přesáhla 50 000 Kč, putoval na konto Kapky naděje od organizátorů i finanční dar ve výši 20 000 korun.

K předání vozu jeho výherci i společenských her a finančního daru zástupci Nadačního fondu Kapka naděje došlo 5. února 2015, symbolicky v budově Kliniky dětského a dorostového lékařství VFN a 1. LF UK v Praze. Dar osobně převzala prezidentka Nadačního fondu Kapka naděje Vendula Svobodová.